• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • lo.JPG
  • lo1.JPG
  • tl.JPG
  • tlog.JPG

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

List do Gimnazjalistów

Pośród wszystkich - żadna nie jest tak piękna, kameralna, przyjazna jak ta...

Czytaj dalej

Nasze atuty

Z czego jesteśmy dumni czyli n powodów, dla których warto się z nami uczyć...

Czytaj dalej

SZKOLAJAKDOM.PL - AKTUALNOŚCI

   Czas przygotowania i oczekiwania na Boże Narodzenie jest najpiękniejszym czasem w całym roku. W tym roku szkolnym 21.12.2018r. w ten świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy IIc (Technikum Logistycznego i Informatycznego). Program ten oderwał nas na chwilę od kłopotów dnia codziennego.

   Uczniowie przypomnieli zwyczaje i obrzędy wigilijne. Dowiedzieliśmy się m.in. skąd wywodzą się Święta Bożego Narodzenia, kiedy pojawiła się choinka, jakie potrawy pojawiają się na stole wigilijnym.  Całość przedstawienia przeplatana była kolędami. Wspólnie zaśpiewaliśmy: „Dzisiaj w Betlejem”, „Cichą noc” czy „Przybieżeli do Betlejem".

   Szczególne podziękowania należą się osobom, które swoim pięknym śpiewem oraz grą na instrumentach uświetniły nasz program. Są to:  Aleksandra Hampel (śpiew oraz gra na keyboardzie),  Emil Gursz (nowoczesne wykonanie piosenki „Pada śnieg”), Jowita Sprawka (gitara), Filip Kellner (saksofon) , Anna Krawczyk (saksofon) i Aleksandra Kadzban (klarnet).

   Po przedstawieniu pan Wicedyrektor Szkoły – Bogdan Magdziarz pogratulował wszystkim udanego występu oraz złożył uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły świąteczne życzenia. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby wspólnie świętować wigilie klasowe.

   Takie spotkanie – jak szkolna wigilia – pomaga zrozumieć tajemnicę Bożego Narodzenia oraz pozwala pojąć, że w życiu liczy się tylko Miłość!

Wychowawca klasy II

Monika Górzna - Skawińska


Kontakt

Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży

ul. Mickiewicza 3  64 - 800 Chodzież

(067) 282-99-69

  ploiech@pro.onet.pl

Licznik odwiedzin

0.png1.png0.png7.png3.png1.png2.png
Dzisiaj40
Wczoraj315
W tym tygodniu1001
W tym miesiącu7387
Od 3.04.2018107312

Aktualnie na stronie

2
gości