W dniu 27 czerwca br. w Zespole Prywatnych Szkół w Chodzieży odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystości brali udział dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, rodzice, oraz zaproszeni goście Pan I Zastępca Komendant Powiatowego Policji mł. insp. Robert Leśniewski i Pani nadkomisarz Elżbieta Żulewska. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani wicedyrektor Grażyna Leśna.
Pani wicedyrektor podziękowała wszystkim za przybycie, oraz wyraziła wdzięczność nauczycielom za wysiłek włożony w wychowanie i nauczanie młodzieży, za motywowanie do działania i zachęcanie do wytężonej pracy. Podziękowania zostały skierowane również do dyrekcji szkoły za życzliwość, przychylność i wsparcie, a także do pracowników administracji i obsługi, którzy pracowali cały rok dla dobrej organizacji i działalności placówki. Podziękowano również rodzicom uczniów za wsparcie w podążaniu ścieżkami edukacji.
Następnie Pani wicedyrektor pogratulowała uczniom wyników w nauce, oraz otrzymania promocji do następnej klasy, sukcesów wielkich i małych. Z dumą podkreśliła osiągnięcie uczennicy Anny Trafas, która została typowana do Nagrody Prezesa Rady Ministrów. Wysoką średnią otrzymała także Lena Jasiczek, Sara Krakowiak, Liliana Łuczak. Natomiast najwyższą średnią i frekwencję zdobyła klasa 3 A. Pochwały otrzymała także absolwentka 4 A Blanka Mikuś za zajęcie trzeciego miejsca w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego Galileo. Pani wicedyrektor podkreśliła, że wiele się udało osiągnąć uczniom dzięki ich aktywności, systematyczności i cierpliwości, także to, że pasja młodzieży do nauki i ich chęć zdobywania wiedzy są największą motywacją dla nauczycieli.
Na zakończenie Pani wicedyrektor życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Życzyła by był to czas wyjątkowy, który pozostawi dużo miłych wspomnień, wrażeń i w którym młodzież nabierze sił do pracy, tak by z dużą energią i zapałem uczniowie przystąpili do zdobywania wiedzy w nadchodzącym roku szkolnym.
Po przemówieniu pan dyrektor Gorgoniusz Przybyszewski wraz z panem wicedyrektorem Bogdanem Magdziarzem wręczyli uczniom listy pochwalne i nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce oraz za zaangażowanie się w prace społeczne na rzecz szkoły, za wzorowy stosunek do obowiązków szkolnych oraz za wzorową frekwencję.
Zakończenie roku szkolnego 2024/2025



































