• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • lo.JPG
  • lo1.JPG
  • tl.JPG
  • tlog.JPG

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

List do Gimnazjalistów

Pośród wszystkich - żadna nie jest tak piękna, kameralna, przyjazna jak ta...

Czytaj dalej

Nasze atuty

Z czego jesteśmy dumni czyli n powodów, dla których warto się z nami uczyć...

Czytaj dalej

SZKOLAJAKDOM.PL - AKTUALNOŚCI

   Po raz XVIII Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży zorganizowała Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej. Tym razem współorganizatorem i gospodarzem imprezy był Urząd Gminy w Budzyniu, a zawody odbyły się na terenie tamtejszej Szkoły Podstawowej. Chodzieską Policję reprezentował Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży mł. insp. Sławomir Sobański, który oficjalnie otworzył turniej. Na imprezę przybyło także wielu gości, przedstawicieli instytucji współpracujących z KPP w Chodzieży oraz samorządowców.  Jednak najważniejszymi osobami byli jak zawsze zawodnicy - czteroosobowe drużyny z 17 szkół podstawowych z naszego powiatu.

   Pośród różnych instytucji zaproszonych na turniej, obecni byli również uczniowie i absolwenci naszego Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjno-wojskowym pod opieką wicedyrektora Pana Bogdana Magdziarza, nauczyciela przedmiotów policyjnych Pana Jarosława Górskiego oraz instruktora nauki jazdy Pana Jana Krzywkowskiego.  Nasi przedstawiciele zaprezentowali ofertę edukacyjną Zespołu Prywatnych Szkół w Chodzieży dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej. Najbardziej utytułowani absolwenci naszego liceum policyjnego, wielokrotni mistrzowie Polski w judo Łukasz i Patryk Ziembikiewiczowie zaprezentowali w sposób niezwykle efektowny swoje wybitne umiejętności, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność. Najmłodsi zgłosili się do naszych mistrzów również po autografy z czego byli bardzo dumni. Warto wspomnieć, że również bardzo efektownym elementem turnieju był pokaz policyjnego pościgu i interwencji strażackiej.

   Zwycięzcami  Turnieju zostali uczniowie Szkoły Podstawowej w Budzyniu, drugie miejsce zajęła szkoła w Margoninie, trzecie miejsce przypadło podstawówce z Oleśnicy. Nad całością przedsięwzięcia czuwała pomysłodawczyni Turnieju nadkom. Elżbieta Żulewska. 


Kontakt

Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży

ul. Mickiewicza 3  64 - 800 Chodzież

(067) 282-99-69

  ploiech@pro.onet.pl

Licznik odwiedzin

0.png1.png8.png4.png9.png9.png4.png
Dzisiaj130
Wczoraj182
W tym tygodniu597
W tym miesiącu6423
Od 3.04.2018184994

Aktualnie na stronie

1
gości