1. Najwyższa jakość nauczania potwierdzona sześciokrotnie zdobytymi certyfikatami:

„NAJWYŻSZA JAKOŚĆ” oraz „NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W EDUKACJI”

W roku 2016 Kapituła Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością przyznała naszej szkole certyfikat jakości już szósty raz.
Pan Dyrektor Gorgoniusz Przybyszewski uzyskał również w tym roku zaszczytny tytuł "IKARA BIZNESU".

"Otrzymane wyróżnienie jest kolejnym poświadczeniem rzetelności i profesjonalizmu placówki, która współdecyduje o edukacyjnej wizytówce Ziemi Chodzieskiej. "
Starosta Chodzieski - Julian Hermaszczuk/

"...Wyróżnienie przyznane (...) przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w II Edycji tegorocznego programu "Najwyższa Jakość" to przede wszystkim potwierdzenie faktu, iż w Zespole Prywatnych Szkół w Chodzieży wysoki standard nauczania jest integralnym elementem codziennego funkcjonowania szkoły..."
/Burmistrz Miasta Chodzieży - Jacek Gursz/

2. PRAKTYCZNA NAUKA JĘZYKA I WYPOCZYNEK NAD MORZEM GRATIS!!!

Co roku każda klasa wyjeżdża na bezpłatny, tygodniowy obóz językowo-wypoczynkowy do naszych ośrodków wypoczynkowych w Dźwirzynie k/Kołobrzegu. Tam, przez 5 godzin dziennie prowadzone są konwersacje językowe pod okiem lektora, jak również zajęcia z matematyki oraz języka polskiego. Po zakończonych zajęciach przychodzi czas na zabawę i relaks na przepięknej bałtyckiej plaży. Wszystko to w doskonałej atmosferze i wyśmienitych warunkach (pokoje z telewizorami, łazienkami i oczywiście z dostępem do internetu). W ten wyjątkowy sposób młodzież naszej szkoły ma możliwość połączenia aktywnego wypoczynku z nauką języków obcych oraz przygotowaniem do matury.

Nasze ośrodki nad morzem.

3. Unikalny system tworzenia "profilu", czyli nauczania przedmiotów na poziomach rozszerzonych, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego ucznia.

To TY wybierasz, których przedmiotów w zakresie rozszerzonym będziesz się uczyć. My nie narzucamy odgórnie "profili" w których prowadzone są zajęcia, dlatego na poziomie rozszerzonym zajęcia odbywają się w kilku-,  a nawet jedno-osobowych grupach. Jesteśmy jedną z niewielu szkół, które oferują tak precyzyjnie dostosowanie nauczanie przedmiotów w "profilach" na poziomach rozszerzonych. System ten został nagrodzony Certyfikatem Najwyższej Jakości!!! W ten sposób stwarzamy optymalne warunki dla Twojego rozwoju - pomagamy spełnić Twoje marzenia.

4. Trzy pracownie komputerowe

-pracownia oparta na systemie Windows 10 wykorzystywana do nauki informatyki oraz  do nauki zawodu Technik informatyk - kwalifikacja E.12 "Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych " oraz E.14 "Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami".

- pracownia oparta na systemie Windows 7 wykorzystywana głównie do nauki zawodu Technik informatyk - kwalifikacja E.13 "Projektowanie lokalnych sieci komputerowych oraz administrowanie sieciami".

5. Nowoczesne klaso-pracownie wyposażone laptopy, tablice interaktywne, rzutniki multimedialne, wizualizer.

6. Kurs prawa jazdy kategorii B.

nasze Clio

Szkoła posiada własny samochód do nauki jazdy - Renault Clio i zatrudnia swojego instruktora. Kurs Prawa jazdy kosztuje w naszej szkole obecnie zaledwie 1000zł.. Możliwa jest również płatność w ratach. Uczniowie odbywają kurs w bardzo dogodnych warunkach, ustalając indywidualnie z instruktorem godziny zajęć i jazdy. Naszym celem jest, aby uczeń opuszczając mury naszej szkoły był MOBILNY, czego wymaga współczesny rynek pracy.

7. Miejsce w internacie.

Uczniom z odległych miejscowości proponujemy miejsce w szkolnym internacie, w pokojach 2, 3 lub 4-osobowych. Opieka sprawowana jest całodobowo. Pobyt w naszym internacie jest bezpłatny.

8. Dodatkowo zapewniamy:

• Mało liczne klasy umożliwiające zindywidualizowane - podmiotowe podejście do każdego ucznia.
  • Naukę dwóch jezyków obcych (niemiecki, angielski) z możliwością wyboru rozszerzenia z jednego z nich.
  • Bezpłatną naukę gry na gitarze.
  • Zajęcia z technik samoobrony.
  • Dodatkowe  zajęcia:
- umożliwiające uczniom słabszym uzupełnienie wiadomości i umiejętności
- umożliwiające uczniom zdolnym poszerzenie posiadanych wiadomości i umiejętności
  • Doskonale przygotowaną, wyselekcjonowaną z różnych szkół i miejscowości - kadrę pedagogiczną.
  • Bardzo dobre warunki do pracy i nauki.
  • Indywidualną pomoc z poszczególnych przedmiotów dla uczniów słabszych.
  • Wyjątkowo miłą i przyjazną atmosferę w relacji UCZEŃ - NAUCZYCIEL.
  • Znakomite warunki do wypoczynku w czasie przerw międzylekcyjnych (pięknie zorganizowane otoczenie szkoły i plac rekreacyjno-wypoczynkowy).

Wybierz już dziś!