Zapraszamy do nauki w 4-letnim Liceum Ogólnokształcącym  o  kierunku wizaż i kosmetologia:

•  W trakcie teoretycznych i praktycznych zajęć najlepsi specjaliści nauczą Cię: pielęgnować twarz oraz ciało, eliminować defekty urody,  kreować wizerunek oraz promować  zdrowy  tryb  życia.
  • W liceum wizażu i kosmetologii:
    -poznasz nowe trendy w kosmetyce i przyrządy stosowane w  pracy wizażysty,
    -nauczysz się dobierać kosmetyki do rodzajów cery i tuszować niedoskonałości,
    -dowiesz się jak tworzyć produkty kosmetyczne i odczytywać ich skład.
  • Uczniowie zdobędą umiejętności z zakresu wykonywania makijażu codziennego, wieczorowego i ślubnego, manicure i pedicure z elementami podologii, stylizacji paznokci, zakładania paznokci żelowych i akrylowych, manicure hybrydowego, zabiegów na twarz  i ciało, zabiegów na dłonie, masażu twarzy i ciała, trychologii, pielęgnacji brwi i rzęs, depilacji, diagnozy skóry i jej przydatków oraz obsługi specjalistycznej aparatury.

Zespół Prywatnych Szkół  w Chodzieży

ul. Mickiewicza 3  64 - 800 Chodzież