Często bywa, że głód wiedzy i umiejętności rosną z wiekiem, a uczniowie w nowej szkole widzą kolejną szansę na pokazanie swoich możliwości. Dajemy wszystkim tę szansę - do klas pierwszych przyjmujemy wszystkich chętnych, niezależnie od liczby zdobytych punktów. Średnia ocen na świadectwie i wynik egzaminu ósmoklasisty mają jednak znaczenie przy wyborze typu szkoły, a także przy przydziale do klas.
Uważamy, że misją szkoły jest nie tylko osiągać sukcesy dydaktyczne z najlepszymi i najzdolniejszymi, ale też osiągać je z mniej zdolnymi czy przeciętnymi. Naszym zdaniem szkoła renomowana, to taka, która umożliwia rozwój zarówno zdolnym, jak i przeciętnym uczniom, jest otwarta na ich indywidualne potrzeby; która wszystkim daje możliwość odniesienia sukcesu na maturze i przy przyjęciu na studia. Wszyscy wiedzą, że człowiek uczy się całe życie, ale my pedagodzy jesteśmy tego świadkami, obserwując codziennie w naszej pracy wielkie i małe osiągnięcia naszych uczniów.
Dotyczy to zarówno młodzieży, jak i dorosłych, którzy w naszych szkołach mogą również dostrzec kolejną szansę na pogłębienie wiedzy i poszerzenie swoich kwalifikacji; zdobycie nowego zawodu, który umożliwi znalezienie pracy.

• Czesne wynosi 400zł miesięcznie.

Jeśli chcesz więc zdobywać wiedzę w życzliwej atmosferze, uczyć się w nowoczesnej szkole, idącej z duchem czasu i doskonale wyposażonej; jeśli wybrałeś naszą szkołę to zgłoś się do nas i zabierz ze sobą:

• podanie;
  • dwa zdjęcia;
  • po ukończeniu szkoły - świadectwo w oryginale.

Wypełnione i podpisane podania można składać od 15 maja 2023r

• osobiście w sekretariacie szkoły
  • przesyłając tradycyjną pocztą na adres:

Zespół Prywatnych Szkół w Chodzieży

ul. Mickiewicza 3

64-800 Chodzież

lub

• przesyłając skany wypełnionych i podpisanych podań, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych