• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Komunikat

Dyrekcja szkoły uprzejmie informuje, że świadectwa maturalne można odbierać w sekretariacie szkoły w dniu 9.07.2024r. od godz. 11.00.


List do Ósmoklasistów 

Pośród wszystkich - żadna nie jest tak piękna, kameralna, przyjazna jak ta...

Czytaj dalej

Nasze atuty

Z czego jesteśmy dumni czyli n powodów, dla których warto się z nami uczyć...

Czytaj dalej

Przemijanie jest częścią naszej egzystencji. Ta prawda ma swój szczególny wymiar właśnie dzisiaj 21 czerwca, kiedy kończymy rok szkolny 2023/2024 zamykając kolejną kartę naszej wspólnej historii. Przemija stare ustępując miejsce nowemu. Wszyscy wykonaliśmy zadanie, można by rzec pewną misję, którą nam powierzono. Wiemy, że praca uszlachetnia człowieka dając sposobność do doskonalenia siebie. Dlatego sądzę, że większość z nas wykonywała ją z radością i bardzo odpowiedzialnie. Potrafiliśmy być wdzięczni za każdy nowy dzień, za możliwość spotkania z drugim człowiekiem, który zawsze jest darem, a bogactwo jego osobowości staje się także naszym przez wspólnotę życia i celów.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji oraz obsługi pragnę złożyć serdeczne słowa podziękowania za konsekwentne budowanie wspólnego dobra, jakim jest wychowywanie i kształcenie młodego pokolenia. Dziękuję za uśmiech i dobre słowo oraz za stworzenie wyjątkowo życzliwych relacji międzyludzkich. Przede wszystkim dziękuję jednak za to, że w każdego ucznia wierzycie do końca, nieustannie mobilizując go do wytężonej pracy i stawania się lepszym człowiekiem.

Z okazji rozpoczynających się wakacji życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku. Niech radości wypełniającej letnie wojaże zawsze towarzyszy umiarkowanie i zdrowy rozsądek. Korzystajmy z piękna, które oferuje nam każdy zakątek naszej Ojczyzny. Niech okres wakacyjny będzie czasem w którym uda się spotkać z tymi, za którymi bardzo tęsknimy i zobaczyć to co zwykle oglądamy i podziwiamy jedynie w smartfonie czy telewizorze. Zatrzymajmy się na chwilę, abyśmy odszukali to, co w naszym codziennym zabieganiu umknęło naszej uwadze. Niech dla nas wszystkich będzie to czas radosny, szczęśliwy i pełen  niezapomnianych wrażeń.

                                                                                 Bogdan Magdziarz

                                                                                 Wicedyrektor szkoły

Kontakt

Zespół Prywatnych Szkół  w Chodzieży

ul. Mickiewicza 3  64 - 800 Chodzież

Sekretariat tel. 672829969
Dyrektor tel. 604 423 731
e-mail: ploiech@pro.onet.pl

Szkoła wiosną

Licznik odwiedzin

001141456
Dzisiaj: 1
Ten tydzień: 95
Ten miesiąc: 497